Jump to navigation
Divendres 29 de març, 19:30h
Divendres 29 de març, 24h
Dissabte 30 de març
Dies 29 i 30 de març
Dissabte 30 de març, tot el dia
Del 17 al 30 de març
Del 29 al 31 de març
Del 22 al 31 de març
PROGRAMADiumenge 25 de juny 19:00h | Centre Polivalent Concert de la Coral Contrapunt
Dilluns 26 de juny 19:00h | Hotel d'Entitats Taller de Capgrossos
Dimecres 28 de juny 18:30h | Plaça de Rafael Casanova Espectacle familiar de Noè Rivas i el Quartetto de Tres
19:00h | Frontó Municipal Inici de les Finals del 29è Campionat de Frontó per Parelles
20:00h | Plaça del Doctor Trueta Exhibició de Zumba
Dijous 29 de juny 09:30h | Parc de l'Estació Classe de Ioga
13:00h | Hort de la Parròquia Concert Vermut amb 3 Lonely Men
18:00h | Hotel d'Entitats Taller de Capgrossos
18:30h | Parc de Can Morral Orxatada amb fartons
18:00h | c/ Casamada, 14 Inauguració dels Nous Estudis de Ràdio Abrera
19:00h | Plaça de Rafael Casanova Sardanes amb la Cobla Contemporània
19:30h | Parc de Can Morral Espectacle 'Entredos' de la Cia. De Capicua
20:30h | Plaça del Doctor Trueta Concert de l'Escola de Música
22:00h | Parc de l'Estació Cinema al carrer 'Zootrópolis'
Divendres 30 de juny 11:00h | c/ Casamada, 14 Jornada de Portes Obertes a Ràdio Abrera
11:30h | Plaça de Rafael Casanova Escpectacle d'animació 'Històries d'aigua' de la Cia. La Tresca i la Verdesca
12:30h | Plaça de Rafael Casanova Festa d'animació amb escuma
17:00h | c/ Casamada, 14 Jornada de Portes Obertes a Ràdio Abrera
18:30h | Plaça del Doctor Trueta Exhibició de ball amb l'Escola Juan Antonio García
20:00h | Plaça de Pau Casals Concert amb l'Orquestra Titanium
20:15h | Plaça del Doctor Trueta Exhibició de dansa urbana amb el grup Back2Beat
21:00h | Itinerant Batukada amb la Bandarra Street Orkestra Inici a la plaça de Rafael Casanova i final a la plaça de la Constitució
22:00h | Balcó de l'Ajuntament Pregó de Festa Major a càrrec d'en Peyu
22:45h | Itinerant Correfoc
23:45h | Plaça de l'Església Espectacle Pirotècnic
23:55h | Plaça de Pau Casals Ball de Nit amb l'Orquestra Titanium
23:55h | Parc de Can Morral Festa Major Jove #BigFriday i Ràdio Abrera
01:30h | Parc de Can Morral Concert de Dasoul
03:30h | Parc de Can Morral Djs #BigFriday
Dissabte 1 de juliol 09:30h | Centre Polivalent Trobada de Xapes
09:30h | Casa de Cultura Taller de Clown en Família
11:00h | Pati de l'Escola Ernest Lluch Abrera Circus: tallers i intal·lacions de circ
18:00h | Pati de l'Escola Ernest Lluch Abrera Circus: tallers i intal·lacions de circ
18:00h | Plaça de Rafael Casanova Torneig Pere Palau d'Escacs
18:30h | Plaça del Doctor Trueta Exhibició de Ball
19:00h | Itinerant Cercavila Tradicional Inici al carrer Rebato i final a la palça de la Constitució
20:00h | Plaça de Pau Casals Concert amb l'Orquestra Selvatana
20:00h | Frontons Municipals Inici de les 12 hores Nocturnes de Frontó
21:00h | Pati de l'Escola Ernest Lluch Teatre 'The Flamingos'
23:30h | Plaça de Pau Casals Exhibició de balls
23:55h | Plaça de Pau Casals Ball de nit amb l'Orquestra Selvatana
23:55h | Parc de Can Morral Concert d'Estallido
23:55h | Plaça de Rafael Casanova Festa Revival 80 amb Dj Alfred Delgado i Dj Jordi Bosquet
01:00h | Plaça de Pau Casals Exhibició de balls
01:45h | Parc de Can Morral Concert de La Bambula
03:30h | Parc de Can Morral Dj Kevin Avilés
Diumenge 2 de juliol 06:30h | Casal Social del Rebato Inici del Concurs Extraordinari de Pesca
08:00h | Carrers de la vila Toc de matines
09:00h | Pavelló Esportiu Municipal 12 Hores de Futbol Sala per a nens de 12 a 16 anys
10:00h | Plaça de Rafael Casanova Trobada de Seat 600
12:00h | Plaça de Rafael Casanova Espectacle 'Antes es Mejor'
12:00h | Centre Polivalent Cinema 'Kubo y la dos cuerda mágicas'
13:00h | Plaça de l'Església Diada castellera amb els Castellers d'Esparreguera i els Castellers d'Andorra
14:00h | CEIP Ernest Lluch Lliurament de Premis del Concurs Extraordinari de Pesca
16:00h | Parc de Can Morral Gran Festa Jove de l'Escuma
19:00h | Plaça de l'Església Sardanes amb la Cobla Vila d'Olesa
19:00h | Sala Municipal Teatre' Lorca' a càrrec dl Grup Artístic Illets
19:45h | Plaça del Doctor Trueta Masterclass de Zumba
18:00h | Pati de l'Escola Ernest Lluch Teatre 'Ricky, el professor de tennis'
23:00h | Avinguda de Sant Hilari Castell de Focs
23:30h | Plaça de Pau Casals Havaneres amb el grup La Petita Havana