Qui som

Presentem Surtdecasa.cat, plataforma digital amb vocació de ser un referent en la informació cultural de proximitat, amb edicions territorials en diferents punts de la geografia catalana. Un mitjà modern i professional que, d'una banda, vol donar veu a les propostes culturals del territori i, per l'altra banda, dinamitzar i impulsar noves iniciatives.
 
Surtdecasa.cat s'emmarca en una realitat digital que afavoreix la col·laboració en xarxa, sent un mitjà interactiu, inquiet i apassionat.   
 
Surtdecasa.cat compta amb seus a: 
 
Surtdecasa Terres de l'Ebre
www.surtdecasa.cat/ebre
Coordinació: Neus Barberà (neus.barbera@surtdecasa.cat)
Responsable de continguts: Anna Zaera (anna.zaera@surtdecasa.cat
Responsable TIC: Robert Roig (robert.roig@surtdecasa.cat
Responsable àrea tècnica: Jordi Segarra (jordi.segarra@surtdecasa.cat)
  
Surtdecasa Penedès
www.surtdecasa.cat/penedes
Coordinació: Goretti Martínez, Ariadna Caballero i Gemma Urgell. 
*Surtdecasa Penedès és una iniciativa de GAG Comunicació SCP

Surtdecasa Camp de Tarragona
www.surtdecasa.cat/camp
Coordinació: David Fernàndez (david.fernandez@surtdecasa.cat
Responsable de continguts: Sílvia Sagalà (silvia.sagala@surtdecasacat)
Responsable àrea tècnica: Víctor Rubio (victor.rubio@surtdecasa.cat
*Surtdecasa Camp de Tarragona és una iniciativa d'Acid Factory Comunicació Creativa.

Surtdecasa Empordà
www.surtdecasa.cat/emporda
Coordinació: Jordi Blesa (jordi.blesa@surtdecasa.cat)
Responsable de continguts: Adrià Cortadellas (adria.cortadellas@surtdecasa.cat)

Surtdecasa Ponent
www.surtdecasa.cat/ponent
Responsable de continguts i xarxes socials: Cristina Mongay (cristina.mongay@surtdecasa.cat)
Responsable comercial i publicitat: Esther Barta (comunicacio@territoris.cat

Surtdecasa Girona
www.surtdecasa.cat/girona
Responsable de continguts: Nina Pagès (nina.pages@surtdecasa.cat)
Fotògrafa: Paula Meijide (paula.meijide@surtdecasa.cat)
Comunicació i coordinador de l’agenda: Sergi Custey (sergi.custey@surtdecasa.cat)

Surtdecasa Centre
www.surtdecasa.cat/centre  

Coordinació: Albert Compte, Toni Pereira, Núria Cañamares, Marta Carles i Roger Mula.
*Surtdecasa Centre és una iniciativa d'E
l Gest SCP