Qui som

Surtdecasa.cat és una plataforma digital d'informació cultural de proximitat, amb edicions territorials en diferents punts de la geografia catalana. Un mitjà que vol donar veu a les propostes culturals del territori i ser un punt de trobada de persones que tenen una mirada creativa i innovadora sobre el món.

Surtdecasa.cat entén la cultura com un element de transformació social i aposta per la proximitat a l'hora de donar veu a totes aquelles persones i projectes que contribueixen a mantenir viu el país. És un mitjà de comunicació que aposta per enfortir les comunitats culturals locals i un altaveu per mobilitzar coneixement també des de les perifèries.

Surtdecasa.cat s'emmarca en una realitat digital que afavoreix la col·laboració en xarxa, sent un mitjà interactiu, inquiet i apassionat.

Surtdecasa.cat compta amb seus a:

 

Surtdecasa Terres de l'EbreSurtdecasa Terres de l'Ebre
www.surtdecasa.cat/ebre
Coordinació: Neus Barberà (neus.barbera@surtdecasa.cat)
Responsable de continguts: Anna Zaera (anna.zaera@surtdecasa.cat
Responsable TIC: Robert Roig (robert.roig@surtdecasa.cat)
Responsable àrea tècnica: Jordi Segarra (jordi.segarra@surtdecasa.cat)

 

Surtdecasa PenedèsSurtdecasa Penedès
www.surtdecasa.cat/penedes
Coordinació: Goretti Martínez, Roger Mula i Toni Pereira.

*Surtdecasa Penedès és una iniciativa d'El Gest SCP
 

 

Surtdecasa Camp de TarragonaSurtdecasa Camp de Tarragona
www.surtdecasa.cat/camp
Responsable de continguts: Anna Zaera (anna.zaera@surtdecasa.cat)

*Surtdecasa Camp és una iniciativa de Surtdecasa SCCL

 

Surtdecasa EmpordàSurtdecasa Empordà
www.surtdecasa.cat/emporda
Coordinació: Jordi Blesa (jordi.blesa@surtdecasa.cat)
Responsable de continguts: Adrià Cortadellas (adria.cortadellas@surtdecasa.cat)
 
 

 

Surtdecasa PonentSurtdecasa Ponent
www.surtdecasa.cat/ponent
Responsable de continguts i xarxes socials: Cristina Mongay (cristina.mongay@surtdecasa.cat)
Responsable comercial i publicitat: Esther Barta (estherbarta@surtdecasa.cat)
 

 

Surtdecasa GironaSurtdecasa Girona
www.surtdecasa.cat/girona
Responsable de continguts: Anna Zaera (anna.zaera@surtdecasa.cat)

*Surtdecasa Girona és una iniciativa de Surtdecasa SCCL

 

Surtdecasa CentreSurtdecasa Centre
www.surtdecasa.cat/centre
Coordinació: Goretti Martínez, Roger Mula i Toni Pereira.

*Surtdecasa Centre és una iniciativa d'El Gest SCP

 

Surtdecasa PirineusSurtdecasa Pirineus
www.surtdecasa.cat/pirineus
Coordinació: Laia Singla.

*Surtdecasa Pirineus és una iniciativa de Badana Comunicació SCP