AGENDA
Espectacles
2016
Del 12 al 15 de maig
  • Reus
diferents espais

Trapezi 2016. 20a Fira del Circ de Catalunya

Dijous 12 de maig
20:00 h Inauguració oficial - Julie Bergez (França). Cal Massó. 30'
22:30 h Cabaret inaugural. Plaça d'Anton Borrell. 60'
 
Divendres 13 de maig
18:00 h Circ Bover 'Vincles' (Illes Balears). Plaça de la Llibertat. 45'
18:00 h Cia. Malabarte 'Bouncing' (Catalunya). Plaça del Baluard. 25'
18:00 h Pablo Domichovsky 'Inestable'. La Fira Centre Comercial. 7'
18:30 h Elefant Trapezi amb Los Herrerita i inSonora (Catalunya). Itinerant. 70'
19:00 h Cirkusz Rupt 'El Gran Dimitri' (Andalusia). Plaça d'Evarist Fàbregas. 50'
19:00 h Andrea Sperotto 'Qui vol escalar...'. La Fira Centre Comercial. 6'  
19:30 h Leandre 'Iceberg' (Catalunya). Plaça de la Llibertat. 40'
20:00 h Duo Leti i Fer 'Equilibris acrobàtics'. La Fira Centre Comercial. 7'
20:00 h En Diciembre 'Purpusii' (Catalunya). Plaça del Baluard. 45'
21:00 h Companyia de Circ “eia” 'inTarsi' (Catalunya). Teatre Bartrina. 60'
22:0045' Mumusic Circus 'Amigoo' (Catalunya). La Palma. 45'
22:30 h Animal Religion 'Sapiens Zoo' (Catalunya). Teatre Fortuny. 60'
23:00 h (CANCEL·LADA) Cia. Nueveuno 'Sinergia 2.0' (Madrid). Plaça d'Evarist Fàbregas. 60'
00:30 h Cabaret. Plaça d'Anton Borrell. 90'
 
Dissabte 14 de maig
10:00 h Circ de les Musaranyes 'Bótes' (Catalunya). Cal Massó
12:00 h Cía. Sebas 'Alone' (Catalunya). La Palma. 50'
12:00 h La Banda del Otro 'Yee Haw!' (Andalusia). Plaça de la Patacada. 50'
12:00 h Duo Leti i Fer 'Equilibris acrobàtics'. La Fira Centre Comercial. 7'
12:30 h Dulce Duca 'Um belo dia' (Catalunya / Portugal). Teatre de l'Institut Baix Camp. 60'
13:00 h Circ Bover 'Vincles'. (Illes Balears). Plaça de la Llibertat. 50'
13:00 h Escarlata Circus 'CorroC' (Catalunya). Sala Polivalent de La Palma. 90'
13:30 h Cirkusz Rupt 'El Gran Dimitri' (Andalusia). Plaça d'Evarist Fàbregas. 50'
13:30 h Cia. Malabarte 'Bouncing' (Catalunya). Plaça del Baluard. 25'
16:00 h Circ de les Musaranyes 'Bótes' (Catalunya). Cal Massó
18:00 h Elefant Trapezi amb Los Herrerita i inSonora (Catalunya). Itinerant. 70'
18:00 h La Banda del Otro 'Yee Haw!' (Andalusia). Plaça de la Patacada. 50'
18:00 h Cia. Malabarte 'Bouncing' (Catalunya). Plaça del Baluard. 25'
18:00 h Andrea Sperotto 'Qui vol escalar…'. La Fira Centre Comercial. 6'
18:30 h Colectivo Circo 9.8 'Split' (Comunitat Valenciana). La Palma. 45'
19:00 h Dulce Duca 'Um belo dia' (Catalunya / Portugal). Teatre de l'Institut Baix Camp. 60'
19:00 h Cirkusz Rupt 'El Gran Dimitri' (Andalusia). Plaça d'Evarist Fàbregas. 50'
19:00 h Leandre 'Iceberg' (Catalunya). Plaça de la Llibertat. 40'
19:30 h Escarlata Circus 'CorroC' (Catalunya). Sala Polivalent de La Palma. 90'
19:30 h Pablo Domichovsky 'Inestable'. La Fira Centre Comercial. 7'
20:00 h Cia. En Diciembre 'Purpusii' (Catalunya). Plaça del Baluard. 45'
20:00 h La Banda del Otro 'Yee Haw!' (Andalusia). Plaça de la Patacada. 50'
20:30 h Cia. Vaques 'YeORBAYU' (Catalunya). Teatre Bravium. 50'
20:30 h Cirque Rouages '…Sodade…' (França). Plaça del Mercadal. 50'
21:00 h Companyia de Circ “eia” 'inTarsi' (Catalunya). Teatre Bartrina. 60'
22:00 h Mumusic Circus 'Amigoo' (Catalunya). La Palma. 45'
22:30 h Animal Religion 'Sapiens Zoo' (Catalunya). Teatre Fortuny. 60'
23:00 h (CANCEL·LADA) Cia. Nueveuno 'Sinergia 2.0' (Madrid). Plaça d'Evarist Fàbregas. 60'
00:30 h Cabaret. Plaça d'Anton Borrell. 90'
 
Diumenge 15 de maig
12:00 h Elefant Trapezi amb Los Herrerita i inSonora (Catalunya). Itinerant. 70'
12:00 h Cía. Sebas 'Alone' (Catalunya). La Palma. 50'
12:00 h Companyia de Circ “eia” 'inTarsi' (Catalunya). Teatre Bartrina. 60'
12:00 h Cirkusz Rupt 'El Gran Dimitri' (Andalusia). Plaça d'Evarist Fàbregas. 50'
12:00 h La Banda del Otro 'Yee Haw!' (Andalusia). Plaça de la Patacada. 60'
12:00 h Andrea Sperotto 'Qui vol escalar…'. La Fira Centre Comercial. 6'
13:00 h Circ Bover 'Vincles' (Illes Balears). Plaça de la Llibertat. 45'
13:00 h Escarlata Circus 'CorroC' (Catalunya). Sala Polivalent de La Palma. 90'
13:15 h Colectivo Circo 9.8 'Split' (Comunitat Valenciana). Plaça del Mercadal. 45'
17:00 h Cia. Vaques 'YeORBAYU (Catalunya). Teatre Bravium. 50'
17:30 h Escarlata Circus 'CorroC' (Catalunya). Sala Polivalent de La Palma. 90'
17:30 h Cia. Malabarte 'Bouncing' (Catalunya). Plaça del Baluard. 25'
18:00 h La Banda del Otro 'Yee Haw!' (Andalusia). Plaça de la Patacada. 60'
18:00 h Pablo Domichovsky 'Inestable'. La Fira Centre Comercial. 7'
18:30 h Leandre 'Iceberg' (Catalunya). Plaça de la Llibertat. 40'
19:00 h Dulce Duca 'Um belo dia' (Catalunya / Portugal). Teatre de l'Institut Baix Camp. 60'
19:00 h Cia. En Diciembre 'Purpusii' (Catalunya). Plaça del Baluard. 45'
19:00 h Mumusic Circus 'Amigoo' (Catalunya). La Palma. 45'
19:00 h Duo Leti i Fer 'Equilibris acrobàtics'. La Fira Centre Comercial. 7'
20:30 h Cirque Rouages '…Sodade…' (França). Plaça del Mercadal. 50'

Et pot interessar

Xerrada Jaume Alfonso-Cuevillas, Centre de Lectura
Dijous 27 de juny, 19:30h
Reus
FAR · Festival de les Arts de Reus, 2019
Del 30 de juny al 14 de juliol
Reus
Programació d'estiu del Centres Cívics de Girona, 2019
Del 3 al 17 de juliol
Girona
Concert de Momo, homenatge a Queen
Divendres 26 de juliol, 22h
Cambrils
Espectacle 'Do Not Disturb. No Molestar' - Vaivén Circo
Dilluns 8 de juliol, 22h
Deltebre
Concert 'Rozalen'
Divendres 2 d'agost, 22h
Cambrils
Festa Major de Sant Pere a Reus, 2019
Del 24 al 29 de juny
Reus
Jazzologie, Xavier Francín, Alacantí Kike Ordax, Eduard Cervera, Jazz
Divendres 28 de juny, 22h
Mont-roig del Camp