AGENDA
Espectacles
7è Festival Sâlmon - Barcelona 2019
2019
Del 22 de gener al 10 de febrer
  • Barcelona
Espais diversos

7è Festival Sâlmon

Setena edició del festival d'arts vives contemporànies Sâlmon, centrat en l’experimentació, la investigació i que posa el valor en el procés. Amb un accent clar cap als creadors locals, sense oblidar la realitat estatal i internacional.

Programa: 

Dimarts 22 de gener
- Aristeo Mora / Ràdio Fabra
- La Agencia i Makea tu vida

Dimecres 23 de gener
- Aristeo Mora / Ràdio Fabra
- La Agencia i Makea tu vida
- Radio Nikosia - Bárbara Bañuelos

Dijous 24 de gener
- Aristeo Mora / Ràdio Fabra
- La Agencia i Makea tu vida
- Iniciativa Sexual Femenina
- Cicle Guy Sherwin

Divendres 25 de gener
- Aristeo Mora / Ràdio Fabra
- La Agencia
- Mariona Naudin
- Rodrigo Cuevas
- Iniciativa Sexual Femenina
- Cicle Guy Sherwin

Dissabte 26 de gener
- Bacanal Sälmon
- Iniciativa Sexual Femenina
- Svreca i Ángel Molina

Diumenge 27 de gener
- Azkona & Toloza
- Karen Paulina Biswell
- Marlene Monteiro Freitas + Concert sorpresa
- Iniciativa Sexual Femenina

Dimecres 30 de gener
- Radio Nikosia - Bárbara Bañuelos
- Esther Mayoko

Dijous 31 de gener
- El Pollo campero, comidas para llevar
- Alberto Cortés
- Jefta Van Dinther

Divendres 1 de febrer
- El Pollo campero, comidas para llevar
- Alberto Cortés
- Vértebro

Dissabte 2 de febrer
- Mònica Muntaner i Rosa Muñoz, Javier Guerrero, Jorge Dutor, Cris Blanco i Guillem Mont de Palol
- Bar Yola
- El Pollo campero, comidas para llevar
- Ensemble Topogràfic i Xavi Lloses
- Manuel Rodríguez
- Chiara Bersani
- Paz Rojo

Diumenge 3 de febrer
- Paz Rojo
- Maria Salgado i Fran MM Cabeza de Vaca
- Ensemble Topogràfic i Xavi Lloses
- Manuel Rodríguez
- Chiara Bersani
- El Pollo campero, comidas para llevar

Dimecres 6 de febrer
- Contaminacions
- Semolina Tomic
- Lala Deheizelin

Dijous 7 de febrer
- Lala Deheizelin
- Semolina Tomic
- Los detectives i Vero Navas

Divendres 8 de febrer
- Lala Deheizelin
- Semolina Tomic
- Pablo Esbert & Federico Vladimir
- Bárbara Bañuelos

Dissabte 9 de febrer
- Lala Deheizelin
- Bar Yola
- Semolina Tomic
- Carmelo Salazar
- Orquestina de Pigmeos

Diumenge 10 de febrer
- Big Bouncers
- Marc Sempere Moya i Lipi Hernández
- Semolina Tomic

*Consulta tots els detalls de la programació aquí (enllaç PDF)

Organitza: 

El Graner i el Mercat de les Flors. 

Més informació: 

Et pot interessar

Sol Picó
Divendres 9 de març, 19:30h i 21h
Cervera
Troia
Dissabte 2 de febrer, 20:30h
Lleida
Mecano
Divendres 3 de maig, 20:30h
Lleida
Brass, brass, brass
Dissabte 26 de gener, 18h
Lleida
Espectacle de Luis Piedrahita
Dijous 24 de gener, 21h
Salou
Del 31 de gener al 3 de febrer
Reus
Espectacle 'Numen, somni de l'Ebre'
Dissabte 26 de gener, 20h
Tortosa
Teatre ‘Recital Todo Terreno’ a càrrec de Vivir del Bolo
Dijous 7 de febrer, 21:30h
Sarrià de Ter