Jump to navigation
Dimarts 19 de març, 20:30h
Dimecres 20 de març, 20h
Dijous 21 de març, 18h
Dijous 21 de març, 19h
Dijous 21 de març, 19:30h
Divendres 22 de març, 19:30h
Divendres 22 de març, 19h
Divendres 22 de març, 20h
Tercera edició del Tangent, el Festival de les Arts de l'Eixample, amb 22 nits i 22 propostes artístiques que tindran lloc als sis centres cívics de l'Eixample. Un festival, concebut com un festival de proximitat, que vol donar cabuda a espectacles innovadors i per a tots els gustos i públics, oferint una visió diversa i àmplia de la riquesa artística contemporània.
Dimecres 26 de juny | Centre Cívic Casa Golferichs: 22:00h - Museless
Dijous 27 de juny | Centre Cívic La Casa Elizalde: 20:00h - Conferència Espectacular
Divendres 28 de juny | Centre Cívic Ateneu Fort Pienc: 22:00h - María José Llergo
Dilluns 1 de juliol | Centre Cívic Cotxeres Borrell 20:00h - El Show de las Glorias (Glorias Cabareteras)
Dimarts 2 de juliol | Centre Cívic Sagrada Família 21:00h - Pavvla
Dimecres 3 de juliol | Centre Cívic La Casa Elizalde 22:00h - Parecer felices (El Pollo Campero, comidas para llevar)
Dijous 4 de juliol | Centre Cívic Casa Golferichs 21:00h - Paula Valls
Divendres 5 de juliol | Centre Cívic Ateneu Fort Pienc 20:00h - Billie Jean (La Intrusa)
Dilluns 8 de juliol | Centre Cívic Ateneu Fort Pienc 22:00h - The Oldians
Dimarts 9 de juliol | Centre Cívic Sagrada Família 21:00h - Prácticas de vuelo para acabar con el olvido (Chroma Teatre)
Dimecres 10 de juliol | Centre Cívic Cotxeres Borrell 20:00h - Memi Sillah Group
Dijous 11 de juliol | Centre Cívic Urgell 22:00h - Magnolia
Divendres 12 de juliol | Centre Cívic Casa Golferichs 20:00h - Músiques nòmades (Cordes del món)
Dilluns 15 de juliol | Centre Cívic La Casa Elizalde 20:00h - Back 2 Classics (Planeta trampolí)
Dimarts 16 de juliol | Cenre Cívic Ateneu Fort Pienc 20:00h - Esquerdes (Hotel iocandi)
Dimecres 17 de juliol | Centre Cívic Urgell 22:00h - La vie en rose (Cia. Mar Gómez)
Dijous 18 de juliol | Espai de fotografia Francesc Català-Roca 22:00h - Les amours imaginaires (Xavier Dolan)
Divendres 19 de juliol | Centre Cívic Cotxeres Borrell 19:00h - Hipstory (Brodas Bros)
Dilluns 22 de juliol | Centre Cívic Sagrada Família 20:00h - Les Coses Excepcionals
Dimarts 23 de juliol | Centre Cívic Urgell 22:00h - The Sey Sisters
Dimecres 24 de juliol | Centre Cívic La Casa Elizalde 21:00h - De Pas (La industrial teatrera)
Dijous 25 de juliol | Centre Cívic Cotxeres Borrell 20:00h - Lluita Constant (Carlota Subirós)
>> Consulta més detalls de la programació aquí (enllaç PDF)
Accés lliure.
Ajuntament de Barcelona
Web Districte de l'Eixample