Música
,
2022
Del 23 al 26 de setembre
Diversos espais
Barcelona

Música Mercè

En el marc de les Festes de La Mercè, Música Mercè, que tornarà aomplir la ciutat de música i molta gresca.  

Programa: 

Divendres 23 de setembre:
20:00h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Uma & Lucy Lu
20:30h | Teatre Greg: Lucia Fumero & Rita Payés
20:45h | Seu del Districte de Nou Barris: Banda Municipal de Barcelona
21:30h | Platja del Bogatell: 31 Fam
21:30h | Av. de la Reina Maria Cristina: David Ros (Cadena 100)
21:45h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Ana Rossi
22:00h | Av. de la Catedral: Tribu(t) Pau Riba
22:00h | Ronda de Sant Antoni: Big Menu
22:15h | Teatre Greg: Les Músiques de Frida Kahlo
23:30h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Faneka
23:30h | Platja del Bogatell: Alizzz
23:30h | Av. de la Reina Maria Cristina: La Oreja de Van Gogh (Cadena 100)
00:00h | Av. de la Catedral: Mannarino
01:30h | Platja del Bogatell: Santa Salut
01:30h | Av. de la Reina Maria Cristina: Mosaic (Cadena 100)
00:00h | Teatre Greg: Alain Pérez y la Orquesta 

Dissabte 24 de setembre:
12:00h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Escola Superior de Música De Catalunya
13:00h | Ronda de Sant Antoni: Guillem Roma + Alessio Arena
19:30h | Av. de la Reina Maria Cristina: Europa Fm Dj
20:00h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Nico Roig
20:00h | Av. de la Reina Maria Cristina: Samantha (Europa Fm)
20:30h | Teatre Grec: Rachele Andrioli
20:45h | Seu del Districte de Nou Barris: Orquestra Simfònica del Gran Teatre del Liceu
21:00h |  Av. de la Reina Maria Cristina: Nerea Rodríguez (Europa Fm)
21:30h | Platja del Bogatell: Marcel i Júlia
21:45h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Momi Maiga & Vernau Mier
22:00h | Av. de la Catedral: Peret Reyes
22:00h | Ronda de Sant Antoni: Bab l'Bluz
22:15h | Teatre Grec: Vinicio Capossela
22:15h | Av. de la Reina Maria Cristina: Les Montses (Europa Fm)
23:30h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Anna Tréa
23:30h | Platja del Bogatell: Els Catarres
23:45h | Av. de la Reina Maria Cristina: Itaca Band (Europa Fm)
00:00h | Teatre Grec: Egon Soda
00:00h | Av. de la Catedral: Juan Perro
01:15h | Av. de la Reina Maria Cristina: La Pegatina (Europa Fm)
01:30h | Platja del Bogatell: Delafé y Las Flores Azules

Diumenge 25 de setembre:
12:00h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Liceu Blam Collective
13:00h | Ronda de Sant Antoni: Rivolta
20:00h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Paolo Angeli
20:00h | Av. de la Reina Maria Cristina: Rac105 - Clima
20:30h | C. de Martí i Franquès: Els40 - Porto Bello
20:45h | Teatre Greg: 25 anys sense Tete Montoliu
20:45h | Seu del Districte de Nou Barris: Orquestra Simfònica de Barcelona i Nacional de Catalunya
21:00h | Av. de la Reina Maria Cristina: Rac105 - Ginestà
21:35h | C. de Martí i Franquès: Els40 - Miki Núñez
21:45h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Alberto Alcalá Trío
22:00h | Av. de la Catedral: Pepe Habichuela
22:00h | Ronda de Sant Antoni: Koko-Jean & The Tonics
22:15h | Teatre Greg: Guinga + Carme Canela + Pintxo Villar
22:30h | Av. de la Reina Maria Cristina: Rac105 - Stay Homas
22:55h | C. de Martí i Franquès: Els40 - Lola Índigo
23:30h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Xarim Aresté
00:00h | Teatre Greg: Ray Lema
00:00h | Av. de la Catedral: Laboratoria Flamenco
00:00h | Av. de la Reina Maria Cristina: Rac105 - Buhos
00:25h | C. de Martí i Franquès: Els40 - The Tyets
01:45h | Av. de la Reina Maria Cristina: Rac105 - Habla De Mí En Presente
01:45h | C. de Martí i Franquès: Els40 - Doctor Prats

Dilluns 26 de setembre:
12:30h | Jardins Doctor Pla i Armengol: Taller De Músics Flamenco Jazz Lab
13:00h | Moll de la Fusta: Jazz & Food - Dàmaris Gelabert
14:45h | Moll de la Fusta: Jazz & Food - Sofia Ribeiro
16:30h | Moll De La Fusta: Jazz & Food - Andrea Motis
18:30h | Moll De La Fusta: Jazz & Food - Maruja Limón
19:30h | Seu del Districte de Nou Barris: Orquestra Simfònica Vozes, amb Marta Valero
20:30h | Moll De La Fusta: Jazz & Food - A Contra Blues

> Consulta'l aquí (enllaç PDF)

Organitza: 

Ajuntament de Barcelona

Més informació: 

  • imatge de control 1per1