AGENDA
Música
30è Mercat de Música Viva de Vic - 2018
2018
Del 12 al 16 de setembre
  • Vic
Espais diversos

30è Mercat de Música Viva de Vic

30a edició del Mercat de Música Viva de Vic, punt de trobada professional que reuneix a tots els sectors de la indústria musical i una programació que engloba tot tipus d’estils i que està pensada per a un ampli ventall de públic.

Escenaris repartits per tota la ciutat, tant gratuïts com de pagament i quatre dies de música en viu que fan que la ciutat de Vic es converteixi en un punt neuràlgic de l’activitat musical i cultural.

Programa: 

Dimecres 12 de setembre: 
Auditori Atlàntida
11:00h | The Sey Sisters (*)
13:45h | Ivette Nadal (*)
16:00h | Maruja Limón (*)
17:15h | The Black Barbies (*)
20:30h | Xavi Lloses
22:00h | Eva Fernandez

Carpa Negra
20:30h | Marcel Lázara & Júlia Arrey
22:00h | Pupil·les
23:30h | Alma Afrobeat Ensemble

Carpa Vermella
21:15h | Ialma
22:45h | Ko Ko Mo
00:30h | Tex & Sun Flower Seed

Carpa Yurta
18:00h | Marc Parrot (*)
21:15h | Marc Parrot

Exterior Atlàntida
Calidos Feat. Nolah

Jazz Cava
21:15h | Sr. Canario
22:30h | Museless
23:45h | Falciots Ninja

Teatre Atlàntida
18:30h | Espectacle inaugural
22:45h | Perota Chingo

 

Dijous 13 de setembre
Auditori Atlàntida
11:00h | Caxade (*)
12:00h | Ele (*)
19:15h | P.L.I.N.T. (*)
20:45h | Toti Soler i Gemma Humet 
22:15h | Clara Peya

Aula MV 
16:00h | Aucell Cantaire (*)

Carpa Negra 
13:00h | Ath-Thurda / Kepa Junkera e Cantares de Evora (*)
19:15h | Joan Colomo
20:45h | Kiki Morente
22:15h | Divan Du Don
23:45h | Mercedes Peón

Carpa Vermella
20:00h | Hey Elbow
21:30h | Tori Sparks & Calamento
23:00h | Alba Carmona
00:30h | Leeheemoon and Prelude

Carpa Yurta
20:00h | Marc Parrot
21:30h | Marc Parrot

Casino de Vic
19:00h | Clara Gorrias
20:15h | Quintessence

Exterior Atlàntida
Calidos Feat. Nolah

Jazz Cava
19:15h | Miquel Vilella
20:30h | Xebi SF
21:45h | Panellet
23:00h | Salfvman

Plaça dels Màrtirs
22:45h | Doctor Prats

Teatre Atlàntida
18:30h | The Pinker Tones & Quartet Brossa
20:00h | Niño de Elche
21:30h | El Kanka

 

Divendres 14 de setembre
Auditori Atlàntida
12:00h | Peggy Sue (*)
19:15h | Marisa Valle Roso
20:45h | Joana Gomila
22:15h | Chicuelo

Carpa Negra
19:15h | Joan Miquel Oliver
20:45h | Nubla
22:15h | Korrontzi
23:45h | Onda Vaga

Carpa Vermella
20:00h | Labaq
21:30h | Alessio Arena
23:00h | Vivi Pozzebon
00:30h | Benjamin

Casino de Vic
21:15h | Peggy Sue
22:30h | Jack Found Band

El Sucre
23:00h | Valtonyc
00:15h | Roba Estesa
02:00h | Smoking Souls

Jazz Cava
19:15h | Sara Fontán
20:30h | Barbott
21:45h | Mavica
23:00h | Zulu Zulu

Pati interior de l'Atlàntida
16:30h | David Mauricio Duo (*)
16:50h | Magalí Sare Duo

Plaça Major
20:30h | Ju
21:45h | Els Amics de les Arts
23:15h | Dr. Calypso

Plaça dels Màrtirs
20:00h | The Mellow Sound
21:00h | Andrea Mir
22:00h | Nameless
23:00h | Hamsa Hamsa

Teatre Atlàntida
18:30h | Guillem Roma
20:00h | Guillamino
21:30h | Orpheus XXI

 

Dissabte 15 de setembre
Carpa Negra
11:30h | Black Music pels més menuts
12:30h | Xiula
16:00h | The Penguins - Reggae per xics
17:00h | Basket Beat

El Sucre
23:00h | Dj Txako
00:15h | Els Catarres
02:00h | Ebri Knight

Plaça Major
20:30h | Paula Valls
21:45h | Nyandú
23:15h | Obeses

(*) Professionals acreditats

*Consulta més detalls de la programació aquí (enllaç)

Preu: 

Venda d'entrades aquí (enllaç)

Et pot interessar

Del 12 de juliol al 21 d'agost
Calella de Palafrugell
XII Festival Esbaiola't a Esterri d'Àneu, 2019
Del 25 al 28 de juliol
Esterri d'Àneu
Poesia
Dilluns 6 de maig, 21h
La Bisbal d'Empordà
Dimarts 13 d'agost, 22h
Calella de Palafrugell
Mecano
Divendres 3 de maig, 20:30h
Lleida
Névoa
Diumenge 28 d'abril, 19:30h
Cambrils
De l'11 de juliol al 9 d'agost
L'Escala
XXIX Nit del Jove Intèrpret a La Sitja, Fornells de la Selva, 2019
Dissabte 4 de maig, 20:30h
Fornells de la Selva