Escape room. La pel·lícula

Escape room. La pel·lícula

Sinopsi

Quatre amics en una habitació, molts secrets pel mig i una única via de sortida: la veritat.

Una comèdia que posa potes enlaire els plans de dues parelles disposades a passar una gran nit en un scape room. Si volen sortir d'aquest joc tan imprevisible com eixelebrat, hauran de posar a prova la seva amistat. Per a ells ha arribat l'hora de la veritat.

La pots veure als cinemes de:

Terres de l'Ebre

Cicle Gaudí

Dijous 15 de setembre: 20:00h
Auditori Sixto Mir - La Ràpita

Diumenge 18 de setembre: 18:00h
Cinema Coliseum - Gandesa

Diumenge 18 de setembre: 18:00h
Cinema de la Unió Social - Flix

Diumenge 18 de setembre: 19:00h
Teatre Auditori Felip Pedrell - Tortosa

Divendres 23 de setembre: 19:00h
Casal Municipal - Ascó

Barcelona

Cicle Gaudí

Dijous 8 de setembre: 19:30h
Ateneu Adrianenc - Sant Adrià de Besós

Dissabte 10 de setembre: 19:00h
Teatre La Peni - Molins de Rei

Dijous 15 de setembre: 20:00h
Cinema Esbarjo - Cardedeu

Divendres 16 de setembre: 20:00h
Teatre Municipal La Sala - Rubí

Divendres 16 de setembre: 20:30h
Teatre Auditori Polivalent - Bigues i Riells

Divendres 16 de setembre: 21:00h
Sala-Teatre del Casal - Sant Andreu de Llavaneres

Divendres 16 de setembre: 21:30h
Escola Nova Electra - Terrassa (Barri Egara)

Divendres 16 de setembre: 22:00h
Teatre de l'Aliança Palmarenca - La Palma de Cervelló

Diumenge 18 de setembre: 19:00h
Centre Cívic i Cultural La Fàbrica - Santa Eulàlia de Ronçana

Diumenge 18 de setembre: 19:00h
Casal de Cultura - Vacarisses

Dimarts 20 de setembre: 19:00h
Cinema Edison - Granollers

Dijous 22 de setembre: 19:00h
Teatre Casino de l'Aliança - Barcelona (Barri del Poblenou)

Dijous 22 de setembre: 20:00h
Teatre Mercè Rodoreda - Sant Joan Despí

Divendres 23 de setembre: 19:30h
Teatre Plaza de Castelldefels - Castelldefels

Dissabte 24 de setembre: 19:00h
Teatre de la Vila - Palau-Solità i Plegamans

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Espai Cultural Montbarri - Montornès del Vallès

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Sala Teatre - Òrrius

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
El Centre - Arenys de Munt

Diumenge 25 de setembre: 18:30h
El Celler de Carrencà - Martorelles

Dimarts 27 de setembre: 19:00h
Casal d'Alella - Alella

Dimarts 27 de setembre: 19:30h
Cinemes Sant Cugat - Sant Cugat del Vallès

Dimecres 28 de setembre: 20:00h
Teatre Margarida Xirgu - Badalona

Dijous 29 de setembre: 20:15h
Foment Mataroní - Mataró

Dijous 29 de setembre: 21:00h
Sala Mozart - Calella

Divendres 30 de setembre: 19:00h
Escola de Música - Matadepera

Divendres 30 de setembre: 19:30h
Teatre Auditori Centre Cultural - Vilanova del Vallès

Divendres 30 de setembre: 21:00h
Auditori Municipal Miquel Pont - Castellar del Vallès

Dissabte 1 d'octubre: 20:00h
Teatre del Coro - Sentmenat

Cinemes Sant Cugat - Sant Cugat del Vallès

Català

Del 23 al 29 de setembre:
Divendres: --
Dissabte: --
Diumenge: --
Dilluns: --
Dimarts: 19:30h
Dimecres: --
Dijous: --

Foment Mataroní - Mataró

Dijous 29 de setembre: 20:15h

Penedès

Cicle Gaudí

Dijous 15 de setembre: 20:30h
Cinema Prado - Sitges

Divendres 16 de setembre: 19:00h
Centre Cultural - Gelida

Divendres 16 de setembre: 19:30h
Monestir de Santa Maria - Santa Oliva

Dissabte 17 de setembre: 19:00h
Sala La Societat - Bonastre

Dissabte 17 de setembre: 21:30h
La Cumprativa - Llorenç del Penedès

Dissabte 24 de setembre: 22:30h
La Sala - Sant Llorenç d'Hortons

Diumenge 25 de setembre: 19:00h
Centre Municipal de Cultura - La Bisbal del Penedès

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Espai Cultural Fòrum Berger - Vilafranca del Penedès

Dijous 20 d'octubre: 19:30h
Teatre Principal - Vilanova i la Geltrú

Camp de Tarragona

Cicle Gaudí

Dijous 15 de setembre: 19:00h
Centre Cultural L'Infant Pere - L'Hospitalet de l'Infant

Dissabte 17 de setembre: 17:00h
Biblioteca Municipal de Belltall - Passanant i Belltall

Dissabte 17 de setembre: 19:00h
Castell del Paborde - La Selva del Camp

Dissabte 17 de setembre: 21:30h
Centre Recreatiu - Vilallonga del Camp

Diumenge 18 de setembre: 18:30h
Casalet - L'Espluga de Francolí

Diumenge 18 de setembre: 18:45h
Casal - Vila-rodona

Dissabte 24 de setembre: 19:00h
Convent de les Arts - Alcover

Dijous 29 de setembre: 19:00h
Auditori Diputació - Tarragona

 

Empordà

Cicle Gaudí

Divendres 16 de setembre: 19:00h
Casino Cultural - Begur

Divendres 16 de setembre: 21:00h
Monestir - Sant Feliu de Guíxols

Dissabte 24 de setembre: 19:00h
Teatre Mundial - La Bisbal d'Empordà

Dijous 29 de setembre: 20:00h
Teatre La Gorga - Palamós

Dijous 29 de setembre: 20:15h
Teatre Municipal de Roses - Roses

Teatre Mundial

Diumenge 25 de setembre: 19:00h

Cinema Casino de Begur

Divendres 23 de setembre: 19:00h

Ponent

Cicle Gaudí

Diumenge 18 de setembre: 19:00h
Cinema Casal - Almacelles

Divendres 23 de setembre: 20:30h
Sala d'Actes del Centre Cultural - Mollerussa

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Centre Cívic 1 d'octubre - La Granadella

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Sala de plens de l'Ajuntament - Guissona

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Sala d'Actes de l'Ajuntament - La Fuliola

Diumenge 25 de setembre: 19:00h
L'Abadia - Arbeca

Diumenge 25 de setembre: 19:30h
Sala de la Llar Social - Puigverd de Lleida

Divendres 30 de setembre: 20:30h
Sala d'actes de la Paeria - Balaguer

Divendres 30 de setembre: 21:00h
Sala d'Actes de l'Ajuntament - Bellcaire d'Urgell

Centre Cultural - Mollerussa

Divendres 23 de setembre: 20:30h

Girona

Cineclub Amics del Cinema de la Vall de Ribes

Dissabte 17 de setembre: 19:00h

Cicle Gaudí

Dissabte 10 de setembre: 19:00h
Teatre Casino Llagosterenc - Llagostera

Dijous 15 de setembre: 20:00h
Teatre de Blanes - Blanes

Divendres 16 de setembre: 20:00h
Teatre Centre Cultural Parroquial - La Cellera de Ter

Dissabte 17 de setembre: 19:00h
Auditori Municipal - Santa Coloma de Farners

Dissabte 17 de setembre: 19:00h
Cinema Catalunya - Ribes de Freser

Diumenge 18 de setembre: 18:00h
Sala Centre Recreatiu - Cassà de la Selva

Divendres 23 de setembre: 20:30h
Auditori de l'Ateneu - Banyoles

Divendres 23 de setembre: 20:00h
Sala Polivalent de l'U d'octubre - Anglès

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Teatre La Societat - Maçanet de la Selva

Centre

Cicle Gaudí

Diumenge 4 de setembre: 18:00h
El Catalunya - Avinyó

Dijous 15 de setembre: 20:00h
Ateneu Cinema - Igualada

Dijous 15 de setembre: 20:30h
Teatre Patronat - Berga

Dijous 15 de setembre: 21:00h
Cinema El Casal - Torelló

Diumenge 18 de setembre: 18:00h
Espai Hemalosa - Santa Maria d'Oló

Diumenge 18 de setembre: 18:00h
Teatre El Coro - Sant Vicenç de Castellet

Divendres 23 de setembre: 20:00h
Teatre Auditori Agustí Soler i Mas - Navarcles

Dissabte 24 de setembre: 20:00h
Sala Polivalent de l'Ajuntament - Tavertet

Dissabte 24 de setembre: 20:30h
Fàbrica Vella - Sallent

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Teatre Els Catòlics - Cardona

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Sala El Sindicat - Balsareny

Diumenge 25 de setembre: 18:00h
Teatre Municipal - Sant Llorenç de Morunys

Diumenge 25 de setembre: 18:30h
Teatre Casal Cultural - Sant Fruitós de Bages

Diumenge 25 de setembre: 19:00h
Cinema Casal de Gràcia - Manlleu

Diumenge 25 de setembre: 19:00h
Can Costa Centre Cultural - Taradell

Divendres 30 de setembre: 19:00h
Teatre La Lliga - Capellades

Divendres 30 de setembre: 19:00h
Auditori Joan Cererols - Martorell

Divendres 30 de setembre: 20:00h
Centre Parroquial - Centelles

Divendres 30 de setembre: 21:00h
Casino de Calaf - Calaf

Pirineus

Cicle Gaudí

Diumenge 18 de setembre: 18:00h
Centre Cívic Escoles Velles - Bellver de Cerdanya

Diumenge 18 de setembre: 18:30h
Cinema-teatre Els Til·lers - Sort

Dissabte 24 de setembre: 19:00h
Sala Lo Ventador - La Guingueta d'Àneu

Dimecres 28 de setembre: 18:30h
Ajuntament de la Vall de Boí - Barruera

Divendres 30 de setembre: 21:30h
Molí de l'Oli - La Pobla de Segur