Les dues nits d'ahir

Les dues nits d'ahir

Sinopsi

Una nit d’estiu, Eric (Arnau Comas) roba les cendres de Pol, el seu amic recentment mort. Aquella mateixa nit, Eric i els seus dos millors amics, Ona (Judit Cortina) i Marcel (Oriol Llobet), emprenen un viatge en cotxe per llançar les cendres. L’escapada, però, acaba convertint-se en una bombolla que els separa de la realitat i els allunya del retorn a casa i del seu objectiu inicial.

La pots veure als cinemes de:

Terres de l'Ebre

Cicle Gaudí

Diumenge 17 d'octubre: 18:00h
Cinema de la Unió Social - Flix

Dijous 21 d'octubre: 20:00h
Auditori Sixto Mir - Sant Carles de la Ràpita

Dijous 28 d'octubre: 19:00h
Teatre Auditori Felip Pedrell - Tortosa

Divendres 29 d'octubre: 22:00h
Casal Municipal - Ascó

Barcelona

Cicle Gaudí

Dijous 14 d'octubre: 19:30h
Ateneu Adrianenc - Sant Adrià de Besós

Dijous 14 d'octubre: 21:00h
La Massa Teatre - Vilassar de Dalt

Divendres 15 d'octubre: 19:30h
Teatre Auditori Centre Cultural - Vilanova del Vallès

Divendres 15 d'octubre: 20:00h
Teatre Municipal La Sala - Rubí

Divendres 15 d'octubre: 20:00h
Teatre Auditori Polivalent - Bigues i Riells

Divendres 15 d'octubre: 22:00h
Teatre de l'Aliança Palmarenca - La Palma de Cervelló

Dissabte 16 d'octubre: 19:00h
Teatre de la Vila - Palau-Solità i Plegamans

Diumenge 17 d'octubre: 18:00h
Sala-Teatre del Casal - Sant Andreu de Llavaneres

Diumenge 17 d'octubre: 18:00h
Centre Cívic i Cultural La Fàbrica - Santa Eulàlia de Ronçana

Diumenge 17 d'octubre: 19:00h
Sala Polivalent de l'Ajuntament - Vacarisses

Divendres 17 d'octubre: 19:00h
Auditori Municipal Miquel Pont - Castellar del Vallès

Dimarts 19 d'octubre: 18:00h
Teatre Casino de l'Aliança - Poblenou

Dimarts 19 d'octubre: 19:00h
Cinema Edison - Granollers

Dimecres 20 d'octubre: 20:00h
Teatre Margarida Xirgu - Badalona

Dimecres 20 d'octubre: 20:00h
Ateneu - Sant Just Desvern

Dijous 21 d'octubre: 20:00h
Cinema Esbarjo - Cardedeu

Dijous 21 d'octubre: 20:00h
Teatre Mercè Rodoreda - Sant Joan Despí

Divendres 21 d'octubre: 21:00h
Escola Nova Electra - Terrassa

Divendres 22 d'octubre: 21:00h
Escola Josep Ventalló i Vintró - Terrassa

Dissabte 23 d'octubre: 18:00h
Sala Teatre - Òrrius

Dissabte 23 d'octubre: 20:00h
Teatre del Coro - Sentmenat

Diumenge 24 d'octubre: 18:00h
Pavelló Sant Cebrià - Sant Cebrià de Vallalta

Dimarts 26 d'octubre: 19:00h
Casal d'Alella - Alella

Dimarts 26 d'octubre: 19:30h
Cinemes Sant Cugat - Sant Cugat del Vallès

Dijous 28 d'octubre: 21:00h
Sala Mozart - Calella

Divendres 29 d'octubre: 19:00h
Escola de Música - Matadepera

Diumenge 31 d'octubre: 18:00h
Espai Cultural Montbarri - Montornès del Vallès

Penedès

Sala 1 - Cineclub Vilanova i la Geltrú

Dijous 21 d'octubre: 19:30h

Cinema Prado - Cineclub Sitges

Dijous 28 d'octubre: 20:00h

Cicle Gaudí

Dissabte 16 d'octubre: 18:00h
Sala La Societat - Bonastre

Diumenge 17 d'octubre: 18:30h
Centre Cultural - Gelida

Dijous 21 d'octubre: 19:30h
Teatre Principal - Vilanova i la Geltrú

Divendres 22 d'octubre: 19:30h
Monestir de Santa Maria - Santa Oliva

Diumenge 24 d'octubre: 18:00h
Centre Municipal de Cultura - La Bisbal del Penedès

Diumenge 24 d'octubre: 19:00h
La Sala - Sant Llorenç d'Hortons

Dijous 28 d'octubre: 20:00h
Cinema Prado - Sitges

Camp de Tarragona

Cicle Gaudí

Divendres 15 d'octubre: 19:30h
Museu Comarcal de la Conca de Barberà - Montblanc

Dissabte 16 d'octubre: 19:00h
Castell del Paborde - La Selva del Camp

Diumenge 17 d'octubre: 18:30h
Casalet - L'Espluga de Francolí

Diumenge 17 d'octubre: 18:45h
Casal - Vila-rodona

Dijous 21 d'octubre: 19:00h
Centre Cultural L'Infant Pere - L'Hospitalet de l'Infant

Dissabte 23 d'octubre: 18:00h
Sala de Plens - Passanant

Dissabte 23 d'octubre: 21:30h
Centre Recreatiu - Vilallonga del Camp

Dijous 28 d'octubre: 20:00h
Auditori Diputació - Tarragona

Dissabte 30 d'octubre: 19:00h
Convent de les Arts - Alcover

Empordà

Cicle Gaudí

Dijous 21 d'octubre: 20:00h
Teatre La Gorga - Palamós

Divendres 22 d'octubre: 21:00h
Monestir - Sant Feliu de Guíxols

Dimarts 26 d'octubre: 19:30h
Cinema Las Vegas - Figueres

Dijous 28 d'octubre: 20:00h
Teatre Municipal de Roses - Roses

Diumenge 31 d'octubre: 19:00h
Teatre Mundial - La Bisbal d'Empordà

Teatre Mundial

Diumenge 31 d'octubre: 19:00h

Ponent

Cicle Gaudí

Dissabte 16 d'octubre: 19:00h
L'Abadia - Arbeca

Diumenge 17 d'octubre: 18:00h
Centre Cívic 1 d'octubre - La Granadella

Diumenge 17 d'octubre: 19:00h
Sala Gran Casal - Els Torms

Divendres 22 d'octubre: 20:00h
Sala d'Actes del Centre Cultural - Mollerussa

Diumenge 24 d'octubre: 19:00h
Cinema Casal - Almacelles

Divendres 29 d'octubre: 20:15h
Sala d'actes de la Paeria - Balaguer

Divendres 29 d'octubre: 21:00h
Sala d'Actes de l'Ajuntament - Bellcaire d'Urgell

Diumenge 31 d'octubre: 18:00h
Sala de plens de l'Ajuntament - Guissona

Diumenge 31 d'octubre: 18:00h
Sala 1 d'octubre - Ponts

Diumenge 31 d'octubre: 19:30h
Sala de la Llar Social - Puigverd de Lleida

Girona

Cicle Gaudí

Divendres 8 d'octubre: 20:00h
La Burés - Anglès

Divendres 15 d'octubre: 20:00h
Teatre Centre Cultural Parroquial - La Cellera de Ter

Dissabte 16 d'octubre: 19:00h
Cinema Catalunya - Ribes de Freser

Dissabte 16 d'octubre: 19:00h
Auditori Municipal - Santa Coloma de Farners

Dijous 16 de setembre: 20:00h
Teatre de Blanes - Blanes

Diumenge 24 d'octubre: 18:00h
Teatre Casino Llagosterenc - Llagostera

Diumenge 24 d'octubre: 18:00h
Sala Centre Recreatiu - Cassà de la Selva

Dissabte 30 d'octubre: 20:30h
Auditori de l'Ateneu - Banyoles

Diumenge 31 d'octubre: 18:00h
Teatre La Societat - Maçanet de la Selva

Centre

Cicle Gaudí

Dijous 7 d'octubre: 20:00h
Sala Polivalent de l'Ajuntament - Tavertet

Divendres 15 d'octubre: 21:00h
Teatre El Coro - Sant Vicenç de Castellet

Dissabte 16 d'octubre: 19:00h
Local Social Antigues Escoles - Santa Maria de Miralles

Diumenge 17 d'octubre: 18:00h
Sala El Sindicat - Balsareny

Diumenge 17 d'octubre: 18:00h
Espai Hemalosa - Santa Maria d'Oló

Dijous 21 d'octubre: 20:00h
Ateneu Cinema - Igualada

Dijous 21 d'octubre: 20:30h
Teatre Patronat - Berga

Dijous 21 d'octubre: 20:30h
Cinema El Casal - Torelló

Divendres 22 d'octubre: 19:00h
Teatre La Lliga - Capellades

Divendres 22 d'octubre: 20:00h
Centre Parroquial - Centelles

Dissabte 23 d'octubre: 19:00h
Can Costa Centre Cultural - Taradell

Dissabte 23 d'octubre: 20:15h
Fàbrica Vella - Sallent

Diumenge 24 d'octubre: 18:00h
Teatre Els Catòlics - Cardona

Diumenge 24 d'octubre: 18:30h
Teatre Casal Cultural - Sant Fruitós de Bages

Diumenge 24 d'octubre: 19:00h
Cinema Casal de Gràcia - Manlleu

Divendres 29 d'octubre: 19:00h
Auditori Joan Cererols - Martorell

Divendres 29 d'octubre: 20:30h
Teatre Auditori Agustí Soler i Mas - Navarcles

Dissabte 30 d'octubre: 19:00h
Casal Català - Els Hostalets de Pierola

Dissabte 30 d'octubre: 18:00h
Local del Blat - Gironella

Diumenge 31 d'octubre: 18:00h
Teatre Municipal - Sant Llorenç de Morunys

Pirineus

Cicle Gaudí

Diumenge 17 d'octubre: 18:00h
Centre Cívic Escoles Velles - Bellver de Cerdanya

Diumenge 17 d'octubre: 18:30h
Cinema-teatre Els Til·lers - Sort

Dissabte 23 d'octubre: 19:00h
Sala Lo Ventador - La Guingueta d'Àneu

Dimecres 27 d'octubre: 18:30h
Ajuntament de la Vall de Boí - Barruera